Agility 2. tekma za DP 2016

Zadnji aprilski dan je bil kot nalašč obarvan s soncem, dobro voljo in v zraku je dišalo po energiji, ki jo začutiš na agility tekmi. Članice in člani KD Celje smo se z vsemi močmi potrudili, da smo po tako sneženi sredi, poskrbeli za čudovito, sončno vreme in uspeli odlično pripraviti poligon za 2. tekmo za pokal 2016 in KV EO. Sobotnega tekmovanja se je udeležilo skupaj preko 170 tekmovalcev in njihovih kužkov. Parkurje sta tokrat postavili sodnici Anabella Kokalj (J1/J2, A1/A2 ter AV in AJ) in Ivana Kirik (J3/A3).

Zmagovalci po posameznih kategorijah:

A1/J1 small (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Neža Starič in Lun (KD Agility Ilirija)
  2. mesto Katarina Jerin in Sonny (ŠKD Krim)
  3. mesto Mateja Kocmut in Sky (KD Maribor)

A1/J1 medium (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Barbara Jerin in Miži (ŠKD Krim)
  2. 2.mesto Lara Kezić in Ro (KD Celje)
  3. mesto Nika Mezek in Demi (KD Obala Koper)

A1/J1 large (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Teja Baruca in Oxy (KD Obala Koper)
  2. mesto Tanja Potočnik in Fly (SKBOP)
  3. mesto Jana Dretnik in Genie (ŠKD Emona)

A2/J2 small (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Milan Koren in Boy (KD Pluton)
  2. mesto Marko Kljun in Minnie (KD Obala Koper)
  3. mesto Martina Cizerl Bizjak in Doc (KD Maribor)

A2/J2 medium (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Lara Juvančič in Muri (KD Domžale)
  2. mesto Ana Cukijati in Gaia (KD Nova Gorica)
  3. mesto Slavica Skalar in Emily (KD Obala Koper)

A2/J2 large (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Živa Krajnik in Brina (KD Ovčar Škofja Loka)
  2. mesto Anja Primožič in Enie (KD Maribor)
  3. mesto Urška Godler in Quby (KD Ljubljana)

A3/J3 small (sodnica Ivana Kirik)

  1. mesto Polona Bonač in Ru (KD Agility Ilirija)
  2. mesto Roland Kolenko in Ammy (ŠKD Ljutomer-Križevci)
  3. mesto Tjaša Gregorič in Fita (KD Agility Ilirija)

A3/J3 medium (sodnica Ivana Kirik)

  1. mesto Katarina Podlipnik Capuder in Minu (ŠKD Emona)
  2. mesto Anabella Kokalj in Viva (ŠKD Logatec)
  3. mesto Ugrin Babunski in Zin (KD Agility Ilirija)

A3/J3 large (sodnica Ivana Kirik)

  1. mesto Mateja Doležalek in Beep (KD Agility Ilirija)
  2. mesto Andreja Jakopič in Bliss (KD Pluton)
  3. mesto Silvija Trkman in To (KD Agility Ilirija)

AV small (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Tanja Gril in Nani (KD Obala Koper)

AV medium (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Vasilija Caharijas in Ajša (KD Domžale)

AV large (sodnica Anabella Kokalj)

  1. mesto Tjaša Tišler in Mee (KD Zreče)
  2. mesto Alenka Hafner in Žuža (ŠKD Logatec)

Zahvaljujemo se glavnemu sponzorju agility tekme, podjetju Chicopee & Genesis Slovenija, ki je poskrbel za čudovite nagrade za zmagovalce po posameznih kategorijah. Iskrena hvala !

Zahvaljujemo pa se tudi vsem sponzorjem in donatorjem, ki so nam s podarjenimi izdelki omogočili izvedbo srečelova, s katerim bomo lahko obnovili in dokupili agility orodje in s tem omogočili vsem novim tečajnikom, da bodo lahko še bolj kvalitetno in uspešno pridobivali nova agility znanja.

Zahvaljujemo se:

AHAC d.o.o., Grobelno

Thermana d.d., Laško

Doki.si, Murska Sobota

Qlzoo d.o.o., Radomlje

Atlantic trade d.d., Ljubljana

Vivapen d.o.o., Celje

Zlatarna Celje d.d., Celje

Ka-anilor, Grosuplje

Mesarstvo Sara in Klemen d.o.o., Ljubljana

Vomar, Škofja vas

Comfort dog plus, Celje

Zavarovalnica Tilia d.d., Novo mesto

Kozmetika Afrodita d.o.o., Rogaška Slatina

…različnim fizičnim osebam

Agility team KD Celje