Agility 8. tekma za DP 2016

V drugi polovici meseca avgusta, na vročo in soparno soboto, 20.08.2016, je pod okriljem Kinološkega društva Celje potekala 8. tekma za državni pokal 2016. Tekmovanja v agilitiju se je udeležilo okoli 130 kužkov in njihovih vodnikov/tekmovalcev. Sodnici Mirja Lapanja (A1/A2/AV) in Anabela Kokalj (A3), sta kljub sončnemu ter vročemu dnevu pripravili zanimive postavitve parkurjev. Ob zaključku tekmovanja pa so že tradicionalno vsi kužki, ki so želeli, skočili v pasji bazenček in se poigrali z račkami, ki so čakale na njih.

Zmagovalci po posameznih kategorijah:

A1/J1 small (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Mateja Kocmut in TOTALLY TRUE LOVE SUNNY (KD Maribor)
  2. mesto Natalija Tomažič in JACKY (KD Celje)
  3. mesto Giulia Zurma in LOLITA (BECK`S HILL AGILITY TEAM)

A1/J1 medium (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Štefanija Kamenski in ELMER FUDD'S MAGIC STAR (KD Maribor)
  2. mesto Neltje Ravnikar  in LONA (ŠKD Celeia)
  3. mesto Eva Pirc in DAWNVILLE NO SMOKE WITHOUT FIRE (KD Agility Ilirija)

A1/J1 large (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Lea Mesarec in BLUE (KD Ptuj)
  2. mesto Janja Erjavec in FLYLINE BE THE ONE (KD Celje)
  3. mesto Neja Zalaznik in ELAETH GET THE PARTY STARTED (ŠKD Emona)

A2/J2 small (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Mitja Žmavec in BELISSIMA OF BABYLON W.H.A.(KD Maribor)
  2. mesto Denis Gaber in BELLA  (KD Domžale)
  3. mesto Eva Veler in ANGELINA HUMULUS GENS (KD Slovenska Bistrica)

A2/J2 medium (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Uroš Gosar  in BONY (KD Naklo)
  2. mesto Svitan Gaborovič  in ČOKSA (KD Maribor)
  3. mesto Vojislava Zagoričnik in MIMA (KD Celje)

A2/J2 large (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Eva Fortuna  in DRUM CASSIOPEAS ANGELS (KD Domžale)
  2. mesto Miha Primožič in SHADOW OF AIRE ON THE RUN (KD Agility Ilirija)
  3. mesto Alenka Humar in TURMERIC (SKBOP)

A3/J3 small (sodnica Anabela Kokalj)

  1. mesto Daša Zakotnik  in JASENAK NEGRESCO (KD Celje)
  2. mesto Sandi Okanovič in HAPPY HOUR OF SUMMERGARDEN (KD Trbovlje)
  3. mesto Lucija Ramšak in LUMPI (ŠKD Krim)

A3/J3 medium (sodnica Anabela Kokalj)

  1. mesto Ugrin Babunski in ARKOSLIGETI KOCOS ZSINDELY (KD Agility Ilirija)
  2. mesto Tina Šolar in TAILS OF MAGIC FANG (KD Agility Ilirija)
  3. mesto Olga Pajnič in ČOKSA (KOSSP Zagreb)

A3/J3 large (sodnica Anabela Kokalj)

  1. mesto Mirja Lapanja in FLAYING PAWS SKY IS A LIMIT (KD Agility Ilirija)
  2. mesto Nuša Pečnik in SPIRIDOMHOOKED ON A FEELING (KD Agility Ilirija)
  3. mesto Polona Bonač  in NICE OF YOU TO COME BY TRI IF YOU CAN (KD Agility Ilirija)

AV small (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Tanja Gril in NANI (KD Obala Koper)

AV large (sodnica Mirja Lapanja)

  1. mesto Maša Cugmas in YOGOBELLA AT REAL PEARL (KD Zreče)

Agility team KD Celje J

ISKRENE ČESTITKE !