Turnir šolanih psov Vomar 2019

Spoštovani!

Vabimo Vas da se udeležite 2.regijske tekme šolanih psov za pokal VOMAR ,

ki bo potekala v soboto 16.3.2019 na društvenem poligonu Kinološkega društva Celje.

Tekmuje se po programih: IPS-A, TPA1, Bgh1, Bgh2, Bgh3,IGP-V, IGP1, IGP2, IGP3

Sodniki: Božidar Simonič, Rado Lukanc

Markerja: Aljaž Janc, Anže Novak

Polagalca sledi : Branko Šuler, Ivan Polesnik

Tekmovanje bo potekalo po naslednjem urniku:

7:00 - Prihod tekmovalcev

7:00 – 8:00 Uradni trening

8:15 – Pozdravni govor in žrebanje štartnih številk

9:00 - Pričetek tekmovanja šolanih psov

(urnik se lahko spremeni glede na število prijavljenih tekmovalcev)

Vljudno prosimo, da priloženo izpolnjeno prijavnico prijavnica (doc) pošljete na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

najkasneje do ponedeljka 11.3.2019– kasnejših prijav se ne bo upoštevalo (prejeti morate potrditev prijave, drugače nas prosim kontaktirajte)

Kontaktni telefon : 041 495 339 (Voja)

Prijavnina znaša 20€ (vključuje toplo malico-golaž)

Tekmovalce prosimo, da štartnino v naprej poravnate preko nakazila na TRR in s seboj obvezno prinesite potrdilo o vplačilu.

Oziroma na prijavnici označite, da boste poravnali štartnino preko naročilnice kluba.

Kinološko Društvo Celje, Lokrovec 1b,3000 Celje, IBAN: SI56 6100 0000 5028 342 SWIFT: HDELSI22

Vljudno vabljeni!

Logo JOSERA petfood claim cmyk (1)        bavaro dogfood slider force solid task work

Naš glavni sponzor na prireditvah