Občni zbor

Vse člane Kinološkega društva Celje vabimo, da se udeležijo občnega zbora,

ki bo v petek, 23.februarja 2018, s pričetkom ob 18:00 uri

v prostorih Kinološkega društva Celje, Lokrovec 1b, 3000 Celje.

 

Predlagan dnevni red:

1. Otvoritev občnega zbora

2. Izvolitev verifikacijske komisije

3. Izvolitev organov občnega zbora :

- delovnega predsednika in 2 članov

- zapisnikarja in dveh overovateljev zapisnika

4. Poročilo verifikacijske komisije

5. Poročila za leto 2017

- poročilo predsednika za leto 2017

- finančno poročilo za leto 2017

- poročilo nadzornega odbora za leto 2017

- poročilo disciplinske komisije za leto 2017

- poročilo komisije za šolanje za leto 2017

- poročilo komisije za agility za leto 2017

- poročilo gospodarske komisije za leto 2017

6. Razprava o poročilih in njihova potrditev

7. Razno

Šolanje psov jesen 2017

Vabljeni k vpisu v jesenske tečaje šolanja psov.

V okviru Kinološkega društva Celje izvajamo naslednje tečaje: mala šola, začetni tečaj, nadaljevalni tečaj, IPO program, predpriprava za tečaj agility-ja in agility.

V programih osnovnega šolanja boste spoznali pravilno delo s psom, katerega cilj je prijetno bivanje z vašim psom, tako za vas kot za okolico.

Vpis in tečaji se pričnejo v  ponedeljek 4. septembra 2017 od 16.30 do 18.30 na poligonu v Lokrovcu.

Vsi tečaji potekajo 2x tedensko: mala šola, začetni tečaj, nadaljevalni tečaj ob ponedeljkih in četrtkih; agility, trikci in IPO program po dogovoru.

Cena tečajev:

Mala šola in predpriprava na agility 110 EUR

Začetni tečaj (ISP A) in začetni tečaj agility 120 EUR

Nadaljevalni tečaj (ISP BBH) in nadaljevalni tečaj agility 130 EUR

Za dodatne informacije pokličite na številko 041/386-470 – Mojca

Dvodnevna agility tekma

Spoštovani!

Vabimo Vas, da se udeležite dvodnevne tekme v agilityu, ki bo potekala v soboto 29.4.2017 in nedeljo 30.4.2017 na društvenem vadbišču Kinološkega društva Celje.

Sobota:

Sodnik A1/A2: Blaž Oven
Sodnik A3: Patrick Tunders

Predviden urnik tekmovanja:

7.15- 8.10 prijave - J1/J2 in A1/A2 , VETERANI

8.15-8.30 ogled parkurja - J1/J2, A1/A2 AV/AJ
8.30 start - J1
8.30 - 12.00 prijave -  A3/J3
12.00 razglasitev rezultatov A1/J1,A2/J2 AV/AJ
12.00 ogled parkurja - A3
12.15 start - A3
17.30 razglasitev rezultatov A3
 

Štartna lista sobota: Prenesi

Nedelja:

Sodnik A1/A2: Patrick Tunders
Sodnik A3: Eva Pirc

Predviden urnik tekmovanja:

7.15- 8.10 prijave - J1/J2 in A1/A2 , VETERANI

8.15-8.30 ogled parkurja - J1/J2, A1/A2 AV/AJ
8.30 start - J1
8.30 - 11.45 prijave -  A3/J3
11.50 razglasitev rezultatov A1/J1,A2/J2 AV/AJ
11.50 ogled parkurja - A3
12.05 start - A3
16.30 razglasitev rezultatov A3
 
 

Vljudno vabljeni!

     Logo JOSERA petfood claim cmyk (1)        bavaro dogfood slider force solid task work

Naš glavni sponzor na prireditvah